2021’in En Popüler Müzik Videoları Açıklandı

0 19

2021’in En Popüler Müzik Videoları Açıklandı

2021 yılında Türkiye’de, en popüler müzik videoları açıklandı. Konu ile ilgili haber hakkında ses  getiren sanatçılar işte onların şarkıları..

2021 Yılının Gündemden Düşmeyen Müzik Videoları

2021 yılında birçok sanatçı çıkış yakalarken, birçok sanatçı da gündemin zirvesinde kalmayı başardı. Sanatçılar yapmış olduğu şarkılara klip çekerek, sosyal medya platformlarında büyük beğeni topladı.

İşte 2021 yılının son dakika gündemden düşmeyen ve milyonlarca kişi tarafından sevilen müzik videoları

Kurtuluş Kuş Ve Burak Bulut Düeti

Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut düeti ile oluşturulan Sevmedim Deme şarkısı, sözleri hem de klibi ile 2021 yılında Türkiye’nin en çok beğendiği müzik videoları arasında ilk sırada. Klip milyonlarca kişi tarafından izlenirken, şarkı hala dillerde.

2021 Yılının Listelerden Düşmeyen Parçaları

Tuğçe Kandemir’in uzun süredir beklenen şarkısı Ah Ellerim Kırılaydı, sosyal medya platformlarında büyük beğeni toplarken klibi ile de Türkiye 2021 en popüler müzik videolarında ikinci sırada.

Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’un hem söz ve bestesini yaptığı, hem de kliplerinde gösterdikleri performansları ile Nabız şarkısı sevilen müzik videoları içerisindeki top 10 listesinde 3. Sırada. Son zamanlarda büyük bir çıkış yakalayan Sefo Bilmem Mi şarkısı, en popüler ve birçok ödül toplayan şarkı oldu. Aynı zamanda 2021 yılında farklı müzik dallarında, yılın şarkısı ödülünü de aldı.

5. Sırada Buray – Alaz Alaz

6.sırada Tuğçe Kandemir Ve Eypio Seni Öptüğüm Sokak

7.sırada Edis – Martılar

8.sırada Burak Bulut – Mustafa Ceceli ve Kurtuluş Kuş Leyla Mecnun

9.sırada Enes Batur – Ayaz

10.sırada ise Mustafa Ceceli ve Bilal Hancı düeti ile Rüzgar parçası bulunuyor.

Haberler arasında en çok merak edilen popüler müzik videoları hem sanatçıları, hem de kliplerinde gösterdikleri performans sebebiyle dikkat çekti.2021’in sonlarına gelirken halen listede bulunan sanatçıların milyonlarca kişi tarafından izlenilmesi ve şarkılarının dinlenilmesi ise yaptıkları işte ne kadar kaliteli olduğunun bir göstergesi.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.