Bitki Panosu İle Eviniz’de Doğa İle İç İçe Olun

0 52

Bitki panosu, son senelerde yükselişte olan dekoratif bir tarzdır. Bir ofisin duvarlarını süslediğini veya bir otel resepsiyon odasında veya bir restoranda tablolar üzerine yazıldığını görmek bir hayli sık rastlanılan bir durum haline geldi. Bu yazımızda bu dekorasyonu evinizde de seçmeniz için bazı nedenler bulabilirsiniz.

Modern ve modaya uygun bir atmosfer

Bitki özsuyunun bitkisel gliserin, gıda boyası ve sudan oluşan doğal bir ürünle değiştirilmesinden oluşan bu tekniğe atıfta bulunmaktadır. İç mekanınızı dekore etmek için fikirleriniz tükenirse, orijinal çözüm stabilizasyondur. İç mekanınıza benzersiz, renkli ve modaya uygun bir atmosfer verecektir.

İç mekanınıza çekicilik ve özgünlük getiren bir bitki eseridir. Bu açıdan stabilize bitki tablolarını tercih ederek oturma odanıza ya da yatak odanıza tropik bir hava verebilirsiniz. Odanızı sıcacık ve zarif bir mekan haline getirecek eşsiz ürünlerdir.

Ekonomik ve ekolojik bir iç mekan için bitki tabloları

İç mekanınıza estetik ve doğal bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz çözüm stabilize bitki oluşturmadır. Stabilizasyon ile yeşil dekorasyon su, ışık ya da özel bakım yapmayı gerektirmez.

Bu tür bir dekorasyonun bakımını yapabilmek için profesyonelleri işe almanıza ihtiyaç yoktur. Bu size paradan tasarruf etmenizi sağlar çünkü bakım masrafları ödemezsiniz. Bu dekoratif stile parlaklığı geri kazandırmak için kolay bir toz alma fazlası ile yeterlidir.

Sabit bitki örtüsünü seçerek evinizin iç dekorasyonunu kişiselleştirin. Bu çözüm ekonomik, modern, modaya uygun ve çevre dostudur.

kaynak:milliyet.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.