Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

0 117

Kadınlar bazen ilişkilerine heyecan katmak için bazen de partnerinin kendisi hakkında ki düşüncelerin değişip değişmediğini anlamak için kıskançlık oyunları oynarlar. Kıskançlık oyunları yapan kadınların dikkatli olmaları gerekir. Yapacakları kıskançlık oyunları ile ilişkilerinin seyrini değiştirme ihtimali olan kadınlar, yanlış bir hareketle ilişkilerini kaybedebilirler. Erkekleri kıskandırmanın yolları arasında telefon önemli bir yere sahiptir. Erkekler ulaşamadıkları durumlarda oldukça sinir olurlar. Kadınlar erkeklerin telefonlarına cevap vermediklerinde erkeklerin akıllarına çeşitli sorular gelebilir. Yapılacak olan sadece telefonun sesini kapatarak veya telefonu kapatarak çekmeceye koymak olmalıdır.

İş stersi ile açıklanabilecek olan bu durum karşısında erkeklerin düşünceleri ve ne kadar kıskandıkları ortaya çıkar. Kadınlar telefon ile yapacakları konuşmalar ile de erkekleri kıskandırabilirler. Erkek arkadaşları ile yapacakları telefon konuşmaları da partnerlerin sinir olmasına ve kıskanmalarına neden olur.

Kadınların alışveriş esnasında yapacakları erkek elemanlar ile konuşmalar ve hatta gülüşmeler erkekleri sinir etmeye yeterde artar. Fakat ölçüyü tutturmaları gereken kadınların yanlış bir hareketlerinde hiç istenmeyen olaylar olabilir. Erkekler bu duruma sinir olacakları gibi bazı durumlarda kavgaya bile neden olabilirler. Bu konuşma ve gülüşmeler erkekleri kıskandırmanın yolları arasında yer alsa da oldukça tehlikeli olur.

Kadınların dikkatli davranmaları gereken bu oyunlar ilişkilerin sonlanmalarına bile neden olabilir. Sırf heyecan gelsin diye oynanan bu oyunların, erkeklerin özelliklerine göre seçilmesi gerekir. Her erkeğe her kıskançlık oyunu oynanmalıdır. Modern bir erkek bu oyunlara sessiz kalacak bile olsa maço bir erkek kesinlikle sessiz kalmaz. Bu sebeple kadınların oynayacakları kıskançlık oyunlarının dikkatli seçilmesi gerekir.

Kadınların partnerlerini kıskandırmak için diğer arkadaşlarından yardım almaları da söz konusu olabilir. Kadının en yakın arkadaşını eski erkek arkadaşının arayarak onu sorması ve bu arkadaşın bu konuşmayı ortamda yapması erkeklerin sinir olmasına neden olabilir. Kıskanacak olan erkekler kadınlarını sahiplenme durumuna geçecek ve kıskançlık durumları başlayacaktır. Fakat ortamın gerilmesi de söz konusu olacağı için oldukça dikkatli oynanması gereken bu oyunda erkekleri kıskandırmanın yolları arasında yer alır.

Oldukça tehlikeli olan bir oyun daha vardır. Erkek arkadaşına eski erkek arkadaşının ismi ile hitap edecek olan kadınlar partnerlerinin kıskanıp kıskanmadığını görebilirler. Ama son derece sinir bozucu olan bu durum erkeklerin olay çıkarmasına bile neden olabilir. Hala unutamamış olacak olan kadınlar erkeklerin gözünde sinir bozucu bir karaktere dönüşebilir. Kesin sonuç alınacak olsa da oldukça tehlikeli olan bu kıskançlık oyunları, kadınların dikkatli oynamaları gereken oyunlar arasında yer alır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.