Fenerbahçe Resimleri

0 57

Türkiye’de nerede ise en çok taraftar grubu Fenerbahçe takımına aittir. Bu takım genel olarak birçok içte ve dışta başarıya imza atmış Türkiye de ciddi bir insanın bir araya getirmiş takımdır. Bu açıdan da birçok taraftarı bulunuyor. Bu taraftarlar da takımlarına genel olarak çok fazla bağlı olduklarından dolayı özellikle takımları için birçok şey yaparlar ve takımlarına bağlı olduklarını göstermek isterler.

Bunun da arasında özellikle takımlarının resimlerini facebook kapak resimleri yapmak gelir. Bu sayede de birçok sosyal medya kullanıcısına takımlarını ne kadar çok sevdiklerini ve takımlarına karşı olan bağlılıklarını gösterirler. Fenerbahçe takımının taraftarları da bu açıdan en sevdikleri resimleri facebook sayfalarına koyarak aslında bir nevi takımlarına hem destek olmakta hem de onları zor günlerinde yalnız bırakmamaktadır. Burada önemli olan ise özellikle iyi bir takım resminin bulunmasıdır. Burada özellikle takımın bir simgesi olan kanaryanın farklı resimleri taraftar açısından çok daha güzeldir.

Son yıllarda özellikle Fenerbahçe’ye karşı yıpratma politikalarının da izlendiği dönemlerde takımların taraftarının facebook üzerinden takımlarını desteklemeleri ve tüm dünyaya takımlarının ne kadar iyi bir taraftara ait olduğunu göstermeleri için de bunu yapmaları gerekir. Eğer bu olmasaydı zaten Fenerbahçe takımı da belki de bu kadar büyük bir takım olma şansını elde edemezdi.

Yani eğer taraftarın facebook profil sayfasın da yer alan resim kısmına kapak resimleri olarak Fenerbahçe resimleri koyulmasaydı Fenerbahçe de hiçbir zaman bu kadar büyük bir takım olma imkanı elde edemeyecekti. Bu açıdan bu zor günlerde özellikle taraftarların birlik içerisinde olması ve en genel anlamı ile birçok açıdan iyi bir tercih yapması için çok fazla şansı vardır ve olmak zorundadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.