PlayStation Plus, 1.000 TL kıymetindeki oyunları fiyatsız veriyor!

0 14

Oyuncuların çevrimiçi oyunlara, modlara ve özel içeriklere erişmesini sağlayan abonelik hizmeti PlayStation Plus kütüphanesi, parasız oyun dağıtmaya devam ediyor. Son olarak platform, şubat ayında abonelerine 1.002 TL pahasındaki üretimleri fiyatsız veriyor.

PlayStation Plus, 4 oyunu fiyatsız veriyor!

PlayStation Plus, resmi internet sitesinde yayınladığı blog gönderisiyle şubat ayının fiyatsız oyunlarını açıkladı. Paylaşılan listedeki üretimler ortasında 2K Games tarafından yayınlanan ve PS Store’da 259 TL olan Mafia: The Definitive Edition da bulunuyor.

Listenin ikinci sırasında ise PS Store’da 109 TL olan Destiny 2: Beyond Light bulunuyor. Hem PS 4 hem de PS 5 kullanıcılarına sunuluyor. Öte yandan oyun, 2021 yılının Gitgide Gelişen Oyun Kısmında BAFTA Oyun Mükafatına aday gösterilmişti.

Şubat ayında PlayStation Plus abonelerine verilecek oyunlar şu halde sıralanıyor;

  • Evil Dead: The Game (PS 4, PS 5)
  • OlliOlli World (PS 4, PS 5)
  • Destiny 2: Beyond Light (PS 4, PS 5)
  • Mafia: The Definitive Edition (PS 4)

Yukarıdaki listede bulunan oyunlar, 7 Şubat ile 6 Mart tarihleri aralığında PlayStation Plus Essential, Extra ve Premium abonelerine sunulacak.

Bunların yanı sıra ocak ayının oyunlarını 6 Şubat tarihine kadar hala kütüphanenize ekleyebileceğinizi belirtmekte yarar var. Ocak ayında verilen oyunlar ise Back 4 Blood, Dragon Ball FighterZ, Devil May Cry 5: Special Edition, Life is Strange: Before the Storm, Life is Strange, Jett: The Far Shore, Just Cause 4: Reloaded, Omno, Erica, Syphon Filter 3, Star Wars Demolition ve Hot Shots Golf 2 idi.

PlayStation Plus abonelik planları

Deluxe Extra Essential
1 aylık abonelik 70.00 TL 60.00 TL 40.00 TL
3 aylık abonelik 190.00 TL 165.00 TL 100.00 TL
12 aylık abonelik 460.00 TL 400.00 TL 240.00 TL
Öne çıkan ayrıcalıkları Klasikler kataloğu,
oyun deneme sürümleri
Oyun kataloğu,
Ubisoft+ klasikleri
Aylık oyunlar,
çevrimiçi çok oyunculu,
özel indirimler

Peki sizler PlayStation Plus’ın şubat ayında vereceği fiyatsız oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz? Nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.