Resident Evil 4 Remake bomba üzere geliyor!

0 21

Aksiyon-hayatta kalma dünyasının ikonikleşmiş üretimlerinden biri olan Resident Evil, yeni Remake ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Capcom tarafından 24 Mart’ta sunulacak olan Resident Evil 4 Remake’den yeni oynanış görüntüsü geldi. İşte Resident Evil 4 Remake hakkında bilmeniz gereken her şey.

Resident Evil 4 Remake için 12 dakikalık oynanış videosu

Resident Evil 4 Remake’in 12 dakikalık oynanış görüntüsü yayınlandı. İkonik oyunun beşinci kısmını ele alan görüntü, Leon ve Ashley’nin macerasını gösteriyor. Ana karakterler, kültlerden ve mutasyona uğramış zombilerden kaçmak için birlikte çalışıyor. Görüntünün sonlarında ise üçüncü karakter daha ortaya çıkıyor.

Yayınlanan görüntüde Resident Evil 4’ün mekanik, silahlar ve düşmanlar açısından ilerleme kaydettiğini görüyoruz. 12 dakikalık oynanış, Leon ve Ashley’nin bir merdiveni açmak için iş birliği yaptığını, enfekte köylülerle karşılaştığını ve Leon’un Ashley’i tehlikeden koruduğunu ele alıyor.

Köylülerin başına yapışan ve ahtapot gibisi kollarla saldıran yeni bir parazit tipi de karşımıza çıkıyor. Oyunun haritasının bir kısmı, oyuncuların ziyaret edebileceği farklı yerleri vurgulamasıyla merak uyandırıyor.

Video ayrıyeten envanter idaresini, satıcılardan eser satın almayı ve yakın dövüş akınlarını da ayrıntılandırıyor. Hayatta kalma oyunu 24 Mart’ta piyasaya sürülecek. Daha evvelki açıklamasına nazaran Capcom, yepyeni üretime sadık kalmayı ve yeni oyunculara hitap etmeyi amaçlıyor.

Resident Evil 4 Remake, klasik dehşet üretimini çağdaş platformlara taşımak istiyor. Özgün oyun 2005 yılında piyasaya sürüldüğünde serideki en düzgün oyunlardan biri olarak kabul edilmişti. Resident Evil 4 Remake ise 24 Mart’ta PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Windows için çıkacak.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Shiftdelete
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.