Tesla ‘dan iphone İçin Yeni Tasarım

0 40

Tesla iPhone Uygulamasını Yeniden Tasarladı:Tesla, iOS akıllı telefon uygulaması için yeni kontroller, iyileştirilmiş yönetim ve muhteşem görsellerle çok büyük bir güncelleme sunuyor. Sürüm 4.0 ayrıca size iPhone ana ekranınız için iki ayrı boyutta widget arasında seçim yapma imkanı tanır. Tesla Yazılım Güncellemeleri tarafından detaylandırıldığı gibi, her ikisi de aynı bilgileri içerir: arabanın adı, pil yüzdesi, konumu (ya da şarj bilgisi), kilit açma durumu, aracın bir görüntüsü ve bilgilerin en son güncellendiği zaman. Tesla’nın önceden iOS için yeni widget’lar kadar ayrıntılı olmayan bir “Today” uzantısı vardı.

Kontroller açısından ise aracın uyanmasını beklemek yerine uygulamayı açar açmaz aracınıza hemen komut gönderebilirsiniz. Ayrıca, temelde birden çok Tesla’nın kilidini açmanıza izin veren gelişmiş telefon anahtarı desteği de vardır.

Hemen fark edilmesi gerekli olan güncellenmiş bir görsel, yeni 3D araç görüntüsüdür. Ayrıca arabanızı şarj ettiğinizde ve klima ve kontroller bölümlerinde yeni animasyonlar var. Tasarım açısından Tesla, şarj bölümünden vazgeçti ve şimdi arabanız prize takılıyken bu bilgiyi görüntülüyor. Supercharging geçmişini uygulama içinden de görüntüleyebilirsiniz. Hız sınırı, vale modu ve nöbetçi modu ayarları, Bluetooth, telefon anahtarı ve konum servislerinin nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçlarını içeren Güvenlik başlıklı yeni bir kategoriye taşınırken.

Özetlemek gerekirse, bu, bir süredir EV üreticisinin iOS uygulamasında yapılan en büyük güncellemedir. Son zamanlarda Tesla, Temmuz ayında Sanal Enerji Santrali kaydının tanıtılmasının dışında, çoğu zaman hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sağlamaya odaklandı.

kaynak:teknoloji.news

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.