Rose Metal Rengi Göz Kamaştıran Güzelliği

0 15

Kusursuz bir dekorasyon oluşturmanın yolu ufak ayrıntılara karşı hassas olmaktan geçer. Evlerde hoş bir bakış açısı yakalamanızı sağlayacak olan rose metal rengi, son dönemlerde bir hayli popülerdir. Peki, dekorasyonda rose metal rengi nasıl kullanılır? Rose metal rengi hangi evlere uyum sağlar? İşte merak ettiğiniz her şeyi sizler için detaylandırdık…

Dekorasyonda her dönem öne çıkan yenilikçi ve estetik bakış açısı ile harmanlanmış bir çok tarz bulunur. Her zevkin ve her evin gereksinimlerine yönelik yapılan bu tarzlar arasında doğru seçim yapmak göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Fakat ölçülü ve dengeli davranıldığı sürece dekorasyonda yeniliklere yer verebilirsiniz. Modern çizgileri vurgulayan rose metal rengi, minimalist ve zarif bir dekorasyon şekillendirmek için olmazsa olmazlardan birisi olarak karşımıza çıkar. Hem aksesuar seçiminde hem de mobilyalarda yer verebileceğiniz rose metal rengi dekorasyon oluşturmanın yollarını gelin beraber öğrenelim.

SALONLARDA ROSE METAL ESİNTİSİ

Evlerin en gözde ve en dikkat çekici alanlarından birisi olarak görülen salonlarda, ferah ve taze bir bakış açısı yakalamak dilerseniz rose metal rengine yer verebilirsiniz. Rengin ışıltılı etkisi ile salonlarınızda dengeli bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Siyah renk ile muhteşem bir uyum yakalayan rose metal rengi, genelde daha modern ve maskülen alanlarda karşımıza çıkar. Zamansız bir dekorasyon oluşturmak dilerseniz; yemek odalarınızda bu kombinasyona yer verebilirsiniz.

Ayrıntıların göze çarptığı bir dekorasyon yaratmak için çok fazla çaba harcamadan çarpıcı etkilere yer açabilirsiniz. Mobilyalarınızın ayaklarında veya süs olarak rose metal rengi etkileyici bir görünüm şekillendirmektedir.

Rose metal rengini cesur dekorasyon örneklerinde de çoğunlukla görebilirsiniz. Her evin kimyasıyla bütünlük yakalamayı başaran bu renk, gri ve beyazla da iddialı bir stil şekillendirecektir. Dilerseniz mobilyalarınızda daha durgun ve yalın bir griye yer verirken; orta sehpalarınızda rose metalin masalsı görünümüne kucak açabilirsiniz.

YATAK ODALARINDA SAKİN BAKIŞ AÇISI 

Yatak odalarında da bir hayli ilk planda olan rose metal rengi, özellikle metal karyolalarda çok şık bir görünüm elde etmenize yardım edecektir. Dilerseniz duvarlarda açık pembe renk ile softluğu yakalarken; rose metalin asilliğine kucak açabilirsiniz.

Sabah güne başlarken büyük ve karmaşık gardırobun arasından istediğimiz kıyafeti bulmak zaman kaybına neden oluyor. Ayaklı giysi askıları ise işimizi kolaylaştırmak için bir hayli güzel bir seçenek. Rose metal renklerin yer aldığı giysi askıları, yatak odanızda etkileyici bir görünüm elde etmeyi sağlar.

UFAK DOKUNUŞLARLA BÜYÜK ETKİLER OLUŞTURUN

Aydınlatmalarda da sık olarak karşımıza çıkan rose metal rengi, hem tavan aydınlatmaları hem de abajurlarda şıklığın sembolü olarak görülmektedir.

Odalarınızın tamamını düz ve sade renkler ile döşedikten sonra detaylarla rose metal dokunuşlar yapılabilir. Beyaz bir masanın üstünde rose metal renkli iş malzemeleri yerleştirilebilir.

Rose metal rengi mumluklar, zarafetiyle ortamda harika bir atmosfer oluşturacaktır.

Düz ve desensiz duvarlarınızda rose metal çerçeveler kullanarak ışıltıyı evinize davet edebilirsiniz.

kaynak:yasemin.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.